Szybki kontakt! Sprawdź!

Zadzwoń teraz: 577 447 717

24Hour Callout

CALL NOW: 1-800-123-456

Montaż klimatyzacji

Kiedy potrzebna jest klimatyzacja w domu lub mieszkaniu?

  • Gdy w pomieszczeniach jest przesuszone powietrze oraz kurz – instalacja klimatyzacji jest szczególnie zalecana dla osób, które mieszkają na ostatnim piętrze w bloku, gdzie latem jest naprawdę gorąco. W pomieszczeniach, w których temperatura w pomieszczeniu wciąż jest optymalna podczas upałów, klimatyzacja pomoże uregulować wilgotność powietrza oraz filtrację kurzu.
  • Gdy miejsca narażone są na przegrzanie – instalacja klimatyzacji zalecana jest, gdy w pomieszczeniu znajdują się duże okna oraz przeszklenia po stronie południowej i południowo – zachodniej. Gdy nie są one zaciemnione przesłonami zacieniającymi pomieszczeniu grozi przegrzanie. W taki sposób zagrożone są mieszkania szczególnie na poddaszu, gdyż strych tworzy bufor zatrzymując znaczną część ciepła słonecznego.
  • Gdy w pomieszczeniu przebywają alergicy – instalacja klimatyzacji okaże się przydatna nie tylko dla alergików, lecz także dla osób cierpiących na schorzenia płucne. Dla takich osób jakość powietrza jest niezwykle ważna, a klimatyzator wyłapuje szkodliwe cząsteczki roztoczy, pleśni i grzybów. Dzięki temu mamy pewność, że w klimatyzowanym pomieszczeniu oddychamy czystym, pozbawionym alergenów powietrzem.

Jak wybrać odpowiednią klimatyzację?

Przed zamontowaniem klimatyzacji należy zastanowić się jaki system klimatyzacji będzie dla
nas najlepszy. Przedstawiamy poniżej różne rodzaje klimatyzatorów z uwagi na ich budowę:
– Klimatyzatory przenośne (kompaktowe lub monoblokowe),
– Klimatyzatory split,
– Klimatyzatory multisplit.

W małym pomieszczeniu wystarczająca będzie mobilna klimatyzacja – jest ona najprostszym i najbardziej praktycznym rozwiązaniem ponieważ można ją przenosić z miejsca na miejsce. Jeśli chodzi o duże pomieszczenia (biura lub domy jednorodzinne) jeden mobilny klimatyzator może okazać się niewystarczający dlatego też w takich sytuacjach zalecamy stacjonarną klimatyzację.

Nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie klimatyzacji.

Różnorodność oferowanych przez nas produktów pozwala na kompleksowe wykonanie instalacji klimatyzacyjnych i chłodniczych. Mogą być one dowolnej wielkości – zgodnie z życzeniem klienta.

Oto zalety montażu klimatyzacji:

  • komfort termiczny zapewniający dowolną regulację wilgotności powietrza,
  • oczyszczenie oraz jonizacja powietrza wypływające korzystnie na samopoczucie, szczególnie w upalne dni,
  • idealne rozwiązanie dla pozbycia się bakterii i grzybów,
  • zapewnienie wymaganej ilości świeżego powietrza w pomieszczeniu,
  • brak konieczności otwierania okien co wiąże się z możliwością montażu okien nieotwieranych.

Jeżeli jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji, skontaktuj się z nami. Dobierzemy i zamontujemy odpowiednią klimatyzację do Twoich potrzeb.